Patrycja & Michał – bajkowy ślub w zajeździe Lottos

Patrycja i Michał – bajkowe wesele w zajeździe Lottos | fotografia ślubna Pleszew

Serdecznie zapraszam na reportaż fotograficzny ze ślubu Patrycji i Michała. Rozpoczynając zdjęcia od razu wiedziałem, że mają Oni w sobie to coś co sprawia, że na każdym zdjęciu wyglądają po prostu świetnie. Do tego piękna suknia ślubna Patrycji oraz stylowy garnitur Michała wzmacniały cały efekt fotogeniczności. A jeśli dodamy do tego dużo luzu i uśmiechu pary młodej to dla fotografa ślubnego cała praca staje się niezwykle satysfakcjonująca.

Ceremonia ślubna odbyła się w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Pleszewie. Z kolei przyjęcie weselne zorganizowano w zajeździe Lottos również w Pleszewie. Lokal weselny zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie wizualne. Zresztą zobaczcie sami pierwszy taniec.

Niesamowitą atmosferę na parkiecie zapewnił DJ/Wodzirej Damian Nowaczyk z www.imprezja.pl. Świetna muzyka, fajne zabawy integrujące gości oraz bardzo dobra współpraca z fotografem. DJ zapewnił również ciężki dym i bańki na pierwszy taniec. Stworzyło mi to świetne warunki do zrobienia wielu ciekawych fotografii.

Patrycjo i Michale jeszcze raz dziękuję za owocną współpracę i cieszę się, że wybraliście mnie na swojego fotografa ślubnego.

Sukienka ślubna Patrycji: „Pracownia Autorska Sukien Ślubnych” Barbara Matuszewska
Garnitur Michała: Giacomo Conti, model: LEONARDO
Lokal weselny: Zajazd Lottos w Pleszewie
Bukiet ślubny: Kwiaciarnia Anna Korzeniewska, Pleszew
DJ/Wodzirej: Damian Nowaczyk, Imprezja

Tyle jeżeli chodzi o opis. Zapraszam do oglądania.