Portfolio

Ciekawe i naturalne zdjęcia ślubne - fotograf na twoje wesele
Każdy ślub jest wyjątkowy

Szczęśliwi ludzie, ciekawe sytuacje, piękne miejsca.  Tak można określić moje podejście jako fotografa do reportażu ślubnego i sesji plenerowych.  Zdaję sobie sprawę z tego ile czasu i energii poświeciliście w przygotowania ślubne i na zaplanowanie najdrobniejszych detali. Zaczynając od wyboru najpiękniejszej sukni ślubnej, a na nauce pierwszego tańca kończąc. Dlatego ważnym dla mnie jest pokazanie Was oraz towarzyszących wam gości na niesamowitych fotografiach. Chcę pokazać prawdziwych Was. Bez zbędnego reżyserowania. Chcę być obok, łapać emocje, uwieczniać sytuacje, a jednocześnie jako fotograf „wkomponować się w tło” – być po prostu niewidocznym.  Chcę, aby Wasze zdjęcia ślubne były niesamowite !

Jak pracuje fotograf na ślubie ?

Jako fotograf w dniu wesela jestem z Wami od przygotowań, poprzez ceremonię ślubną, aż do późnych godzin nocnych na parkiecie.  Dzięki temu mogę uwiecznić w ciekawy sposób cały przebieg dnia ślubu. Jestem do Waszej dyspozycji więc obok zdjęć reporterskich znajdzie się chwila na mini sesję dla Was dwojga. Proponuję również  wspólne zdjęcia ślubne z rodziną i przyjaciółmi.  Na tym moja praca się nie kończy. Selekcjonuję Wasz materiał i poddaję go obróbce fotograficznej. Na Wasze życzenie z wybranych fotografii powstanie również wysokiej jakości fotoksiążka lub album.

Fotograf na ślub poszukiwany !

Mam nadzieję,  że spodobają się Wam wybrane zdjęcia ślubne, które zestawiłem w poniższej galerii. Jest to zaledwie wycinek z wielu reportaży ślubnych wykonanych dla niesamowitych par. Gorąco zachęcam , abyście zajrzeli również do zakładki „Historie” i zobaczyli jak wyglądają poszczególne reportaże.
Jeśli przypadło Wam do gustu moje podejście do fotografii ślubnej to napiszcie do mnie wiadomość. Jest jeszcze trochę wolnych terminów w 2020 r.
Do zobaczenia !